Pecan Pack
Pecan Pack
  • Load image into Gallery viewer, Pecan Pack
  • Load image into Gallery viewer, Pecan Pack

Pecan Pack

Regular price
$54.00
Sale price
$54.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 

Go nuts for our Pecan Pack: unsweetened and unapologetically tasty. At first glance, these flavors might seem simple. But, just one bite takes us back to the good ol’ days, growing up on the family farm and pulling pecans straight from the trees. Now we’re sharing that feeling (and those flavors) with you - from our grove to your kitchen.

Pack includes 6 - 10 oz jars: 3 jars of Nuttin’ But Pecans and 3 jars of Sea Salt Y’all.

Regular price
$54.00
Sale price
$54.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 

Go nuts for our Pecan Pack: unsweetened and unapologetically tasty. At first glance, these flavors might seem simple. But, just one bite takes us back to the good ol’ days, growing up on the family farm and pulling pecans straight from the trees. Now we’re sharing that feeling (and those flavors) with you - from our grove to your kitchen.

Pack includes 6 - 10 oz jars: 3 jars of Nuttin’ But Pecans and 3 jars of Sea Salt Y’all.

Go Nuts! Free shipping when you spend $50 or more!

Go Nuts! Free shipping when you spend $50 or more!

Go Nuts! Free shipping when you spend $50 or more!

sea salt y'all

nuttin' but pecans

What FOLKS ARE Sayin'

You May also love

Veggie-Loaded Chocolate Pecan Butter Smoothie

By Katy Allen

Avocado Key Lime Pie

By Katy Allen

Pancake Cereal

By Katy Allen

Strawberry-Banana Blender Muffins

By Katy Allen